Logga in

Styrelsen

Styrelse i Alnarpsveteranerna fr o m 2018-02-05

Monica Johannesson (ordförande och informationsmaterialansvarig)

Södra Sandby 143

247 91 SÖDRA SANDBY

Tel 070-879 4505

monica.smidjan@gmail.com

Ann-Britt Karlsson (sekreterare och marknadsföringsansvarig)

Mölleberga byväg 139

245 93 STAFFANSTORP

Tel 070-798 82 50

annbritt.molleberga@gmail.com

Christina Heintz (kassör och medlemsansvarig)

Nobelvägen 117 F

214 33 MALMÖ

Tel 070-823 58 78

cheintz@ownit.nu

Lennart Nilsson (webansvarig)

Järavallsvägen 4

237 33 BJÄRRED

Tel 073-225 03 14

len.glad@insatnet.nu

Eivor Bucht (ledamot)

Gudruns väg 2

237 31 BJÄRRED

Tel 046-24 72 30

eivor.bucht@icloud.com

Tiina Sarap (ledamot)

Svanetorpsvägen 20

232 53 ÅKARP

Tel 070-511 43 22

tiina.sarap8@gmail.com


Övriga funktionärer i föreningen


Mårten Carlsson (Revisor)

Briggatan 17

234 42 LOMMA

Tel 040-41 63 53

marten.carlsson@icloud.com

Gulli Nilsson (Revisorssuppleant)

Krukmakaregatan 13 B

234 37 LOMMA

Tel 070-221 94 50

gulli.nilsson@gmail.com

Bengt Valdemarsson (Valberedningen, sammankallande)

Ola Perssons väg 13

291 76 RINKABY

Tel 070-546 03 60

bengt.valdemarsson@live.com

Roland Svensson (Valberedningen)

Östra Almgatan 61

234 37 LOMMA

Tel 070-848 75 17

gudruns@swipnet.se

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.